משלוחים חינם לכל רחבי הארץ
משלוחי אקספרס מהיום להיום מבאר שבע עד חיפה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מה הקטע שלנו?

היי, אני ליעד, ואני ממש אוהבת ימי הולדת.

בחודש מאי 2020, ימי קורונה, קובי בן הזוג שלי חגג יומולדת בשיא הסגר הראשון, ואנחנו מהזוגות המעצבנים האלה שתמיד משקיעים בקטע מוגזם ומבחיל בימי הולדת וכל החברים שונאים אותנו בגלל זה 😄

אז נאלצתי להיות מקורית יותר מהרגיל ומצאתי את עצמי מאלתרת לו קופסא מלאה בהפתעות. וואלה, היה לנו כל כך כיף, כל כך מצחיק, כל כך מקרב, שהבנתי שעליתי פה על משהו, והרעיון נכנס לראש שלי ולא יצא ממנו, ומהר מאוד הבנתי שזה מה שאני הולכת לעשות 😍 קופסאות דייט לזוגות. רציתי לשמח, להפתיע, לרגש זוגות, לשדרג להם את הזמן ביחד, לגרום להם לצחוק, להתקרב, לעשות להם פרפרים.

ובום – כמה חודשים אחר כך מצאתי את עצמי משיקה את העסק שלי 🎁 

מאז אני חולמת קופסאות, נושמת קופסאות, מקפלת קופסאות, ממציאה עוד קופסאות ועושה את כל זה… עם קובי, בן הזוג. כן כן. נוסעים לעבודה יחד, יושבים באותו משרד יחד, אוכלים צהריים יחד, גרים יחד, מגדלים ילדים יחד, ממציאים קופסאות יחד, אני חושבת שמגיע לי פרס.

הפידבקים המטורפים שאנחנו מקבלים, ותודה לכל אחת ואחד שכותבים לנו ❤️ גורמים לנו להבין שעלינו כאן על צורך אמיתי של זוגות, ואנשים בכלל, לזמן איכותי יחד, לאינטימיות, לצחוקים, לגילויים חדשים (גם אחרי הרבה זמן יחד) ולמישהו שיגיד להם בדיוק מה לעשות 😉. ומה שכיף זה, ששום דבר כאן לא קיטש (איכס!). 

ואחרי שהבנו שהרצון שלנו הוא לשדרג כל מפגש באשר הוא – היום יש לנו גם קופסאות למשפחות, קופסאות לחבר’ה, האפי האוור במשרד, יום גיבוש, מסיבת רווקות, ילדים ועוד… מבטיחה תמיד לדאוג לכם לשבור שגרה! תשארו בסביבה, יהיה כיף 😉

בואו לגלות את הקופסאות של OH MY BOX ולפנק את עצמכם במשהו שלא תשכחו הרבה זמן ❤️

הופה, מה יש לנו כאן?0
אין כאן עדיין כלום וחבל ;-)